vesti24.mk

Tag : Тепачка

ВЕСТИ

Се степале во џамија во скопско- полицијата со прекршочни пријави за нарушување на јавниот ред и мир

admin
На 02.07.2019 година во 13.25 часот во СВР Скопје било пријавено дека во дворот на селската џамија во с.Долно Количани, скопско, бил нарушен јавниот ред...
ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА ЦРНА ХРОНИКА

Крвава тепачка во Аеродром (Вознемирувачко видео)

Ferad Aruc
Крвава тепачка се случи вечерва во скопската населба Аеродром кај „Тобако 2“. Според очевидци едно лице од силината на ударите паднало во бесвест и со...
ЗАБАВА

Видео кое го вознемири светот: Си го фрли детето на улица за да се тепа со други жени

admin
Пет жени се степале среде улица во Саудиска Арабија. Највознемирувачко во ова видео, всушност не е самата тепачка. Во текот на тепачката, едната од жените,...
ЗАБАВА

Тој сам, а тие шест полицајци: Снимката од оваа тепачка стана вирална (ВИДЕО)

admin
Снимка од улица во Америка, на која е еден афроамериканец, гол до појас, кој се бори со дури шест полицајци стана вирален. На видеото се...
ЗАБАВА

ВИДЕО: Двете сакаа да се фотографираат од исто место покрај познатата фонтана, па се истепаа- ова е нивната казна од полицијата

admin
Голем број туристи го посетуваат Рим секоја година, а многумина од нив сакаат да се сликаат пред познатата Фонтана треви за спомен. Тоа го посакаа...
ЗАБАВА

Пилот и копилот се степале поради неверојатна причина, авионот го делеле секунди од удар

admin
Пилот и копилот на авиокомпанијата „Iraqi Airways“ се степале сред лет откако го напуштиле аеродромот во Иран. Авионот во кој имало 157 патници летал за Ирак...