vesti24.mk

Tag : Тепањето во собранието

МАКЕДОНИЈА

ШОКАНТНО – БОМБА : Додека МВР со потерница го бара Нинџа за тепањето во собрание, тој се гушка со Сашо Мијалков во Арачиново!

Ferad Aruc
МВР со потерница го бара Александар Василевски – Нинџа за настаните во собрание од 27-ми април, а тој пред 10 дена е сликан како се...