vesti24.mk

Tag : Тепање на жена

Uncategorized ВЕСТИ СВЕТ

Маж крвнички тепаше жена сред Истанбул: Се појави група мажи, а потоа како „гром“ да го погоди (ВИДЕО)

admin
На снимката од надзорните камери во Истанбул се гледа маж како бесно ја малтретира и тепа својата жена. Тој на крај ја собори на земја...