vesti24.mk

Tag : тепање

ВЕСТИ

Нов случај на полициско насилство?! Полицаецот од Битола поради бруталното тепање, избркан од работа

admin
На едно друго видео објавено на социјалните мрежи, се гледа како полицијата врши насилство врз еден граѓанин од Скопје. Секторот за внатрешна контрола, криминална истрага...
ВЕСТИ

Вечерва втор случај на полициска бруталност: Полицајци влечат и тепаат луѓе во автомобил (ВИДЕО)

admin
Откако денеска на социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа како полициски службеници брутално претепуваат луѓе во Битола, вечерва втор случај на полициска...
ЖИВОТ

Младоженецот ја натепа невестата на свадба пред сите гости (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Венчавката би требало да биде круна на љубовта и почеток на ново поглавје на еден вљубен пар., Меѓутоа како се одвивање венчавката на овој пар...