vesti24.mk

Tag : тепих

ЗАБАВА

Дали имате дамки на тепихот? Решете го тој проблем со помош на овие 10 професионални совети!

admin
Почетокот на пролетта е повод за многумина за големо, темелно чистење на домот, а тоа секако вклучува и чистење на тепих. Со текот на времето,...
ЗАБАВА

Сите го сакаат: Овој тепих е толку популарен што има свој Инстаграм профил (ФОТО)

admin
Црно-белиот тепих со украсни мотиви од северот на Африка е новото омилено парче на вљубениците во ентериерот. Станува збор за ефектен тепих од француски бренд,...