vesti24.mk

Tag : Тереза Дојл

ЗАБАВА

Старица доаѓала на погреби на непознати луѓе, кога роднините ја дознале причината останале шокирани

admin
Старицата Тереза Дојл (65) од Англија е позната по тоа што доаѓа на секој погреб во градот Слау, а причината е неверојатно банална – да...