vesti24.mk

Tag : термини

ВЕСТИ

Лазаров: Филипче направи матичните лекари да играат „брзи прсти“ за закажување на термин за вакцина од сезонски грип

admin
„Имаме многу збунувачки пораки, препораки и одлуки кои се контрадикторни сами на себе. Кои што додатно прават револт на една веќе лоша ситуација каде што...