vesti24.mk

Tag : тероризам

Uncategorized

Секоја земја апсолутно треба да се бори за уништување на тероризмот на нејзина територија

admin
Трамп говореше на Самитот САД- Арапски и Муслимански земји што се одржа во Ријад главен град на Саудиска Арабија. Американскиот претседател Доналд Трамп рече дека...