vesti24.mk

Tag : терор

Uncategorized

Можност за нов терористички напад во Британија

admin
Евакуиран трговскиот центар „Арндејл“ во Манчестер. Можност за нов напад во Манчестер Ројтерс јави дека припадниците на безбедносните сили на Обединетото Кралство денес го евакуираа...