vesti24.mk

Tag : тест за возачки испит

ЗАБАВА

РЕКОРДЕР: Ги положил тестовите за возачки испит од 157. обид

admin
Неименуван иден возач од Велика Британија успеал да го положи теоретскиот дел од возачкиот тест откако не успеал да одговори точно точно на него, ни...