vesti24.mk

Tag : тетка

ЗАБАВА

Проверете дали сте супер тетка: Ако ги правите овие работи внуците сигурно ве обожаваат

admin
Како да знаете дали сте тетка која внуците ја обожаваат? Ако се пронајдете во овие реченици вие заслужувате пофалба за супер тетка. 1. Зборувате со нив...
ЗАБАВА

Најубавиот божиќен подарок: Реакцијата на детето кое дозна дека тетка му ќе го посвои (ВИДЕО)

admin
Емотивниот момент кога момче ќе дознае дека ќе биде посвоено од неговата тетка ќе ви го исполни срцето со топлина. Малиот Картер живеел во лоши...
ЗАБАВА

НЕЈЗИНОТО ВИСОЧЕСТВО ТЕТКА: Зошто баш тие се многу важни за децата?

admin
Сеќавањата поврзани со тетките обично се однесуваат на забавни моменти, шеги, игри и „немој да си им кажала на родителите“ разговори. Таа е одличен советник. Тетката...