vesti24.mk

Tag : течност

ЗАБАВА

Течноста за чистење на устата е штетна: Ако сте пушач, веднаш фрлете ја во ѓубре

admin
Предупредување кое доаѓа од научниците се однесува на употребата на течностите за чистење на устата. Имено, од досегашните истражувања направени за течноста која ја користиме...