vesti24.mk

Tag : тешка повреда

ВЕСТИ

Паднал од електричен столб! – Тешко повреден вработен во ЕВН „Кец“ во Охрид

admin
Вработен во ЕВН „Кец“ – Охрид се здобил со тешки телесни повреди, кој при иведување на работни активности, паднал од електричен столб. – Вчера во...