vesti24.mk

Tag : тешка сообраќајка

ВЕСТИ

Тешка сообраќајка кај Смилковци: 20- годишно момче почина на лице место, тешко повредени двајца малолетници

admin
Ноќеска во 01,47 часот од Итна медицинска помош било пријавено дека на стариот пат од с.Стајковци кон Смилковци, се случила сообраќајна незгода во која А.Ј....
ЦРНА ХРОНИКА

Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеверот „Александар Македонски“

Ferad Aruc
Во текот на завчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино. Според информациите...