vesti24.mk

Tag : тешки времиња

ВЕСТИ

Мицкоски: Владата не знае како да се справи со корона кризата, не чекаат уште полоши времиња

admin
Додека не очекува тежок период и полоши времиња со корона кризата, гледаме дека владата не знае како да се справи со ситуацијата, вели претседателот на...