vesti24.mk

Tag : тешко повреден

ВЕСТИ

Со „југо“ удрил во мотоцикл, со тешки повреди се здобил мотоциклистот

admin
На 23.11.2019 во 16.00 часот на крстосницата од ул. Илинденска и ул.Кочо Рацин во с. Сопот,кавадаречко се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило,,југо” со...