vesti24.mk

Tag : тешта

ЗАБАВА

Додека сопругата беше во болница спиев со тештата: Ова е најодвратното признание на неверство кое сте го виделе

admin
Популарната колумнистка на „Сан“ добила ужасна исповед од еден неверен маж кој и се обратил. Пораката гласела вака: Драга Деидре, потајно имам секс со својата...