vesti24.mk

Tag : Тимоти Пицен

ЖИВОТ ЗАБАВА

Се размотува клопчето, трагедијата станува измама: ДНК анализата покажа дека е лага приказната за пронајденото киднапирано дете

admin
Американските власти соопштија дека ДНК-анализите го побиле тврдењето на тинејџерот што вчера се појави во Њупорт, Кентаки, и тврдеше дека е момчето Тимоти од Илиноис, кое исчезнало...
ЗАБАВА

Ова дете било киднапирано пред 8 години: Сега се појави живо, а мистеријата е поголема поради тоа што го направила неговата мајка (ВИДЕО)

admin
Момчето Тимоти Пицен, сега на 14 годишна возраст,  е најден како скита по улиците на градот Њупорт во американската држава Кентаки. Малиот Тимоти бил киднапиран...