vesti24.mk

Tag : тим од 30 доктори

ЗАБАВА

Тим од триесет лекари направи вистинско чудо: Раздвоени сијамски близнаци!

admin
Во италијанската болница „Бамбино Џес“ успешно е изведена операција каде се раздвоени две сестри близначки кои биле споени со грбот како и со вратот. Поголемиот...