vesti24.mk

Tag : Тинејџери јадат

ЗАБАВА

Нов хит го тресе интернетот: Тинејџери јадат течен детергент! (видео)

Ferad Aruc
И кога мислете дека се имате видено и ништо не може да ве изненади, се лажете. Во продолжение ќе видете нешто што го преминува здравиот...