vesti24.mk

Tag : тинејџерка

ЗАБАВА

Тинејџерка се породи на подиумот за играње во дискотека

admin
Несекојдневна случка се случила во дискотека во еден француски град. Тинејџерка се породила на подиумот за играње, а во целиот чин и помогнале вработените во...
ЗАБАВА

Детето и се лизнало низ фармерките: Тинејџерка не знаела дека е бремена додека не и се случило ова (ФОТО)

admin
18 годишната Милаос Марфи од Даблин за Дејли Мејл раскажала како на почетокот на оваа година ќерка стоејќи во својата кујна. Тврди дека немала поима...
ЗАБАВА

Тинејџерка спаси 6 луѓе од самоубиство- на иновативен начин допре до луѓето

admin
Тинејџерка од Сандерленд оставала позитивни и охрабрувачки пораки на мостот Вермаут за луѓе кои се соочуваат со психички проблеми и дошле на мостот со намера...
ЖИВОТ ЗАБАВА

Тинејџерка си го напишала своето име на интернет: Сосема случајно видела нешто што животот и го претворил во пекол

admin
Тинејџерка од Австралија еден ден за време на една забава сакала да си го пребара своето име на интернет, но во таа прилика наишла на...