vesti24.mk

Tag : тито петковски

ВЕСТИ

Коалициониот партнер на Заев се огласи за повикот на Ахмети од Хаг: И Шешељ прво го викнаа како сведок, па го осудија!

admin
Повеќе од сигурно е дека преговорите за ново парламентарно мнозинство ќе одат тешко, но убеден сум дека влада ќе има, рече лидерот на НСДП и...