vesti24.mk

Tag : тифа

ЗАБАВА

Скандал во Будва: Се степаа Ален и Тифа на новогодишниот настап, еве кој го извлекол подебелиот крај

Ferad Aruc
Ален Исламовиќ и Младен Војичиќ Тифа во новогодишната ноќ настапија во Будва, каде дојде до скандал меѓу нив. Имено, наводно на крајот на новогодишниот концерт...