vesti24.mk

Tag : Тијана Дапчевиќ

ЗАБАВА

(ВИДЕО) ШОКАНТЕН НАСТАП ОД ТИЈАНА НА 1ТВ : Тијана Дапчевиќ каде гостинка во студиото на 1ТВ и беше Марија Шерифовиќ го достигна дното испод дното потсмевајќи се со струмичкиот акцент и на вработена во фирмата ,,Актор”!

admin
ШОКАНТЕН НАСТАП ОД ТИЈАНА НА 1ТВ : Тијана Дапчевиќ каде гостинка во студиото на 1ТВ и беше Марија Шерифовиќ го достигна дното испод дното потсмевајќи...
ЗАБАВА

(ВИДЕО) Жирито ја бараше: Тијана исчезна на сцената на ТЛЗП!

admin
Помина уште една урнебесна емисја од реалното шоу со хуманитарен карактер „Твоето лице звучи познато“. Младата актерка Драгана Мичаловиќ на крај беше прогласена за победничка...
ЗАБАВА

Тијана по победата на ТЛЗП: Се чувствував генијално како Лејди Гага

admin
Тијана Дапчевиќ во втората епизода од музичкото шоу „Твоето лице звучи познато“ ја имитира поп-ѕвездата Лејди Гага. Таа отпеа две нејзини песни A YO и Million Reasons и...