vesti24.mk

Tag : Тијана

ЗАБАВА

Направи вистинско шоу: Тијана како Џастин Тимберлејк во ТЛЗП!

admin
Тијана Дапчевиќ во најновата емисија на „Твоето лице звучи познато“ се појави како Џастин Тимберлејк. Со песната „Can’t Stop the Feeling“, Тијана растури на сцената...