vesti24.mk

Tag : Ти-Ај

ЖИВОТ ЗАБАВА

Белата куќа е згрозена од видеото во кое “голата Меланија” танцува пред раперот

Ferad Aruc
Раперот Tи-Ај го навреди Канје Вест и првата американска дама Меланија Трамп во видеоспотот во која жена налик неа изведува стриптиз во Овалната соба во...