vesti24.mk

Tag : ТЛЗП

ЗАБАВА

Направи вистинско шоу: Тијана како Џастин Тимберлејк во ТЛЗП!

admin
Тијана Дапчевиќ во најновата емисија на „Твоето лице звучи познато“ се појави како Џастин Тимберлејк. Со песната „Can’t Stop the Feeling“, Тијана растури на сцената...
ЗАБАВА

Тијана по победата на ТЛЗП: Се чувствував генијално како Лејди Гага

admin
Тијана Дапчевиќ во втората епизода од музичкото шоу „Твоето лице звучи познато“ ја имитира поп-ѕвездата Лејди Гага. Таа отпеа две нејзини песни A YO и Million Reasons и...