vesti24.mk

Tag : тоалети

ЗАБАВА

Астронаутите на МВС останаа без тоалет, па мора да користат пелени

admin
Тоалетите на Меѓународната вселенска станица (МВС) се вон употреба. Поради тоа, астронаутите се принудени да користат посебни „памперси”, пренесува БГНЕС, повикувајќи се на разговори меѓу...
ВЕСТИ

Животот кој го ветуваше СДСМ никако да дојде во студентскиот дом „Стив Наумов“- тоалетите на студентите во нечовечки услови (ФОТО)

admin
За студентите и две години откако СДСМ е на власт заедно со директорот на Државниот студентки дом Дарио Николовски тие се уште не го дочекале...