vesti24.mk

Tag : тоалетна хартија

ЗАБАВА

Најмногу ја купуваа кога почна коронавирусот, а денес слави роденден – погодувате ли за што станува збор?

admin
Со резолуција на Генералното собрание на ОН 19 ноември е прогласен за Светски ден на тоалетната хартија со цел да се фокусира вниманието врз проблемите...
ЗАБАВА

Сигурно не сте размислувале за ова- Зошто тоалетната хартија има бела боја?

admin
Иако знаеме дека тоалетната хартија може да се произведе од се и сешто, во зависност од фирмата која ги произведува, најчесто тие имаат бела боја....
ЗАБАВА

Вистинско ремек дело: Од тоалетна хартија направи преубава венчаница (ВИДЕО)

admin
Често остануваме без зборови кога ќе видиме дека некои луѓе се креативни. Така Амбер Милс покажа дека е навистина креативна. Таа е мајка на три...