vesti24.mk

Tag : тоалет

ЗАБАВА

Го изневерила свршеникот во тоалет на својата моминска вечер- по 10 години тој ја дознал вистината на пеколен начин!

admin
Еванџелина Грејс од Америка по десет години чуваната тајна реши да ја сподели со целиот свет. Таа како што раскажува навистина го сакала својот сега...
ЗАБАВА

ВИДЕО: Астронаут во тоалет

admin
Европската вселенска агенција ЕСА објави видео на кое астронаутката Саманта Кристофорети објаснува како луѓето во Вселената одат вo тоалет. Италијанката прво говори за специјалното црево...
ЗАБАВА

И тоа бидна: Тушеви и тоалети за кучиња на аеродром (ФОТО)

admin
Аеродромот „Итами“ во Осака постави тоалети за кучиња кои патуваат, вклучително и посебен држач на кој може да ја потпрат ногата. Тоалетите ќе се наоѓаат...
ЗАБАВА

Причината ќе ве шокира- еве зошто мажите 7 часа годишно поминуваат во тоалет

admin
Третина мажи признаваат дека бегаат во тоалетот како би добиле малку мир и тишина од нивните жени и деца. Резултатите од истражувањето покажуваат дека кратките...
ЗАБАВА КУЈНА

Се издава стан во центарот на Сент Луис, но овој детаљ ги згрози сите: Нема да верувате што има во кујната (ФОТО)

admin
Фотографиите од стан во државата Мисури последниве денови се шират на социјалните мрежи, но изгледа дека бизарниот распоред на мебел ги згрозите сите. Цената е...
Uncategorized

Истражување: Девојка покажа што навистина се крие во апаратите за сушење на рацете, после ова никогаш повеќе нема да ги употребувате

Ferad Aruc
Во денешно време речиси во секој тоалет постојат електрични машини за сушење на рацете во замена на старомодните салфетки. Сите ние ги употребуваме без да...
ЗАБАВА

Сакал тројка со с**си девојка и нејзината братучетка: Кога влегол во нивниот стан, се онесвестил од шок

Ferad Aruc
Кајл Барбер е професионален коцкар од Њукасл, а жените најчесто ги наоѓа преку апликација која им помагана странци да најдат девојки за секс. Меѓутоа, овојпат...