vesti24.mk

Tag : тодор александров

ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

ВМРО-ДПМНЕ инсистира Заев да објави што е договорено во Софија

admin
Остануваат уште 40-тина дена до потпишувањето на договорот за добрососедство со Бугарија, кое Заев го најави за Илинден, а никој во Македонија не знае што...