vesti24.mk

Tag : Токио

ВЕСТИ СВЕТ СПОРТ

Тенисерката се појави на натпревар во минијатурен фустан и публиката ја “фрли” во транс (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Италијанската тенисерка Камила Џорџи е главна тема помеѓу љубителите на тенисот веќе подолг период и тоа поради својот розов аутфит во кој во септември настапи...