vesti24.mk

Tag : томовски

ВЕСТИ

Томовски: Предизборен „бонбона“ бизнис од 2.000.000 евра на фирма блиска до СДСМ

admin
Интегрален текст од изјава на Ивица Томовски од ВМРО-ДПМНЕ: „Власта во заминување е на пат да даде 2 милионски бонбона бизнис на фирма блиска до...