vesti24.mk

Tag : тони михајловски

ВЕСТИ

Михајловски: Царот е гол, пранкот потврди дека премиерот на државата е неспособен и лесно можеш да го манипулираш

admin
Членот на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Тони Михајловски во неговото гостување во емисијата „Отворено“ на Алфа Телевизија, изјави дека царот е гол, иако мисли дека е...