vesti24.mk

Tag : Тони Цетински

ЖИВОТ

Погребан човекот кого го прегази Тони Цетински – никој од семејството не дојде на погреб

admin
62-годишниот Ибрахим, човекот кого Тони Цетински го прегази со автомобилот, е испратен денеска во вечниот дом. На гробиштата не се појавил ниту пејачот, ниту било...
ЖИВОТ

Исповед на човекот чиј татко заврши под тркалата на Цетински

admin
Пејачот Тони Цетински(48) во петокот во попладневните часови во Пустата улица во Ровињ со автомобил го прегази Ибрахим Кевљанин (62). По повод татковата смрт се...