vesti24.mk

Tag : топи килограми

ЗАБАВА

Експресна диета со домати: Топи килограми за само неколку денови

admin
Доматите се веројатно меѓу најчестите, најбарани и најпопуларни зеленчуци во светот. Според многумина, доматите се всушност овошје, но заради нивниот одличен вкус, спорот за овошје...