vesti24.mk

Tag : топла вода

ЗАБАВА

Туширање со топла или студена вода? Ова се 8-те важни разлики

admin
Некои од нас ја преферираат топлата, други пак постудената вода за туширање. Но, што е подобро и кои се разликите меѓу туширањето со топла и...