vesti24.mk

Tag : Топлес фотографија

Uncategorized ЗАБАВА

Емили Ратајковски иако се омажи, објавува топлес фотографии – “Бракот ќе ти трае три недели”, и посочија најблиските

admin
Доколку ја следите Емили Ратајковски на социјалните мрежи, ќе ви стане јасно дека таа се гордее со своето тело, па најчесто ги поздравува фановите со...
Uncategorized

“Имаш три деца и очигледно сакаш да ги научиш како да станат порно ѕвезди!” Мајките лути на Ким Кардашијан

Ferad Aruc
Со последната фотографија Ким Кардашијан и тоа како ги налути своите фанови, а помеѓу најгласните биле мајките кои ја искритикувале Ким поради оваа постапка. Светската...