vesti24.mk

Tag : Топлес Фотосесија

Uncategorized

Кејт Аптон позираше топлес на карпа, но голем бран ја “фрли” манекенката во вода

Ferad Aruc
Деновиве Кејт Аптон престојува на островот Аруба каде снимаше фотосесија за мгазинот Спортс Илустрејтед, но за време на фотографирањето, каде позира топлес имаше мала незгода....