vesti24.mk

Tag : топло

ЗАБАВА

Што е поздраво, топлото или студеното кафе?

admin
Не е сеедно дали пиете топло или студено кафе. Според ново истражување спроведено од професори по хемија, топлото кафе е поздраво од студеното бидејќи има...