vesti24.mk

Tag : Тори Парено

ЗАБАВА

За само 8 секунди ова девојче стана Интернет сензација: Погледнете го видеото кое го освои светот

admin
Тори Парено постави видео на Твитер и преку ноќ стана позната. Таа извела едноставен трик со рацете, а нејзиниот „танц со прстите“ изгледа како оптичка...