vesti24.mk

Tag : точки

ВЕСТИ

Планот на Мицкоски во 4 точки прифатен, прво ќе се оценува здравствената состојба, да се обезбедат набљудувачи, оценка на ДИК па датум за избори

admin
Планот на Мицкоски од 4 точки прифатен. Прво треба да даде оценка здравствената комисија за состојбата во однос на здравствената ситуација и можноста за оддржување...
ЗАБАВА

Нацрта милион точки на хартија: Ќе се воодушевите на крајот од ова видео

admin
Дејвид Бајо е француски сликар и илустратор. Ќе видите како овој уметник ги довршува апстрактните портрети користејќи милион точки. Погледнете го ова неверојатно видео: [embedded...