vesti24.mk

Tag : Трабант

ЗАБАВА

Возеше 180 километри на час, па се шокираше кога виде каква кола го претекна (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Себастијан Стројвајс на автопат во Полска возел 180 километри на час кога при таа брзина го претекнал легендарен Трабант… Трабант автомобил произведуван од 1957 до...