vesti24.mk

Tag : Траверс Бејнон

ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Кендимен организираше забава со околу стотина жени: Голотија на сите страни

Ferad Aruc
Австралискиот тајкун Траверс Бејнон, познат како Кендимен оваа сабота на својот голем имот на Златното крајбрежје организираше уште една од своите озлогласени забави. Со цел...
ЗАБАВА

Со раширени нозе “Candyman” го честита Интернационалниот ден на жената

Ferad Aruc
Травер Бејнон или познат под надимакот “Candyman” одлучи да го честита Интернационалниот ден на жената, иако можеби подобро би било да не го направеше тоа....
ЗАБАВА

Автомобилска колекција: Што вози најконтроверзниот австралиски тајкун (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Многумина честопати се прашуваат зошто богатите и познатите личности купуваат скапоцени автомобили, а потоа постојано ги држат во своите гаражи. Судејќи по сè, со големиот...
ЉУБОВ И СЕКС

Полош од Хефер: Секоја вечер спие со четири жени, а неговите забави се вистински оргии (18+)

Ferad Aruc
Тајкунот Траверс Бејнон пред неколку дена ја разбесни јавноста со фотографиите на кои девојки го тетовираат логото на неговата компанија на своите задници. Многумина го...
ЗАБАВА

Човекот кој го имитира Хефнер: Познатиот тајкун секоја вечер спие со четири жени

Ferad Aruc
Познатиот милијардер, тајкунот Траверс Бејнон, пред неколку дена ја налути јавноста со фотграфии и снимки на кои неговите пријателки на својот задник го тетовираат логото...