vesti24.mk

Tag : трагдеија

ВЕСТИ

ТРАГЕДИЈАТА ПРОДОЛЖУВА: На КАРИЛ почина уште една жртва од Романовце

admin
Шеесетгодишен маж кој беше сместен на КАРИЛ им подлегна на повредите соопштија вечерва за Канал 5 од Ургентниот центар во Скопје. Тој е четвртата жртва...