vesti24.mk

Tag : тракторист

ЗАБАВА

НЕВЕРОЈАТНО: Луѓе успеале да снимаат несекојдневна случка со тракторист, како ли само му успеава?

admin
Не правете го вие ова! Еден возач на трактор немал време да ја поправи, па затоа решил да ја вози приколката ни помалку ни повеќе...
ВЕСТИ

Тракторист тешко повреден во несреќа во охридско

admin
На 28.06.2020 во 13.25 часот било пријавено дека на локалниот пат за с.Орман, охридско, пред мостот, се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко возило „даеву рејсер“,...