vesti24.mk

Tag : трактори

ЗАБАВА

Туристи од Австрија пристигнаа во Црна Гора со трактори

admin
На прагот на туристичката сезона во Црна Гора, поради пандемијата на коронавирусот има 90 отсто помалку туристи него претходната година. Поради тоа, секој кој е...