vesti24.mk

Tag : Трансмет

Uncategorized

“Трансмет” на Сеад Кочан доби нов тендер од ЕЛЕМ

admin
„Трансмет“ на Сеад Кочан се офајди со уште еден тендер од државната ЕЛЕМ. Над 9 милиони денари тежи новиот договор за користење на повеќетонската автодигалка...