vesti24.mk

Tag : Транспродукт

ВЕСТИ ЦРНА ХРОНИКА

Детали за тешката сообраќајка во која излета автобус што возел од Скопје за Ниш

admin
Патничкиот автобус кој сообраќал на линија Скопје – Ниш излета во близина на Алексинац, Србија. Автобусот, од засега непознати причини, излетал од автопатот и удрил во...