vesti24.mk

Tag : трансфер

Uncategorized СПОРТ

ИМПРЕСИВНА ЛИСТА: Овие 10 фудбалери летово остануваат без договор

Ferad Aruc
29-годишниот Чилеанец се проценува на вредност од 65 милиони евра, но може наредното лето да замине бесплатно. За неговите услуги заинтересирани се Манчестер Сити, Јувентус...